Warsztaty artystyczne – kartki świąteczne

1 dni
12-02-2023
Plan podróży
Cena $30

Cena zawiera

  • materiały i narzędzia potrzebne do przeprowadzenia warsztatów (papiery, tzw. skrapki, gotowe elementy o tematyce świątecznej, nożyczki, klej, kostki dystansowe, wstążki, itp.)
  • koperty do wykonanych kartek

warsztaty artystyczne


Plan podróży

1.dzień

Jeśli wydaje Wam się, że wysyłanie kartek świątecznych odeszło już do lamusa to jesteście w błędzie. Rękodzieło przeżywa prawdziwy renesans a ręcznie wykonana kartka, w wykonanie której wkładamy swój wysiłek i czas, jest oryginalna i więcej warta niż elektroniczna wiadomość z życzeniami.

W zabieganej codzienności i wirze świątecznych przygotowań otrzymanie ręcznie zrobionej kartki ma dodatkową wartość. Pokazuje, że zależy nam na adresacie, wyjątkowej osobie, której nie zbywamy gotowcem ze sklepu z wydrukowanymi już nawet za nas życzeniami.

Zapraszamy na kreatywne warsztaty robienia kartek okolicznościowych. Wysyłanie kartek świątecznych to stara tradycja a zbliżające się święta to doskonała okazja do wykonania oryginalnych kartek z życzeniami z możliwością wysłania lub dołączenia ich do fantazyjnie zapakowanego prezentu.

Wykorzystamy różne materiały i techniki, nauczymy się kompozycji i dobierania dodatków oraz poznamy różne style kartek okolicznościowych.

Miejsce (okolica biura Rek Travel) i godzina spotkania będa podane bliżej terminu spotkania.

(Zdjęcia do inspiracji)

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Spotkanie informacyjne

N/A 1 dzień 01-21-2024

Zabawa Andrzejkowa

$100 1 dzień 11-25-2023
Pokaż wszystkie wycieczki 15