Przejdź do treści
Menu
Sprawdź pozostałe serwisy

POZNAJMY SIĘ!

Jesteśmy firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku turystycznym, która od początku istnienia/działalności angażuje się w nowe pomysły i wyzwania, a dzięki którym grono podróżujących z Rek Travel efektywnie się powiększa. Jednym z najnowszych projektów jest powołanie do życia Klubu Podróżników Złotego Wieku GOLDEN AGE TRAVEL.

Historia Klubu rozpoczęła się stosunkowo niedawno. 1 września 2022 roku na spotkaniu organizacyjnym Klub zainaugurował swoją działalność. Pomysłowi przyświecała idea zrzeszenia osób w wieku senioralnym tak, by mając poczucie przynależności i wspólnoty, mogli realizować małe i duże marzenia podróżnicze. Od tamtej chwili Klub sukcesywnie podbija serca kolejnych zainteresowanych i oby tak dalej!  
Najlepsze biuro podróży pod Słońcem - Rek Travel Golden Age

„WIEK TO TYLKO LICZBA, A NIE STAN UMYSŁU CZY POWÓD DO SZCZEGÓLNEGO ZACHOWANIA”

Wiek senioralny często bywa określany jesienią życia, druga młodością i złotym wiekiem. Stanowi on nieunikniony etap w życiu każdego człowieka i w dużej mierze od nas zależy, w jaki sposób go przeżyjemy. Emerytura nie musi oznaczać siedzenia w domu, ciągłego oglądania telewizji czy pilnowania wnuków. Klub Podróżnika Złotego Wieku GOLDEN AGE TRAVEL powstał i jest dedykowany wszystkim, którzy nie tylko chcą w przyjemny sposób spędzać czas, ale również pożytecznie go wykorzystać.
– CECELIA AHERN.

Dlaczego teraz?

GOLDEN AGE TRAVEL = TIME TO TRAVEL

Nie każdemu było dane zaspokoić swój podróżniczy apetyt w trakcie czynnego życia zawodowego. Bywa, że realizację marzeń trzeba było odłożyć na później i dopiero teraz, będąc już na emeryturze i mogąc zarządzać swoim czasem i środkami finansowymi, możemy zaplanować aktywne zwiedzanie lub zasłużony relaks w tropikach. Złoty Wiek to doskonały okres na to, by zwiedzać świat i na własne oczy podziwiać to, co do tej pory było nam znane jedynie z ekranu telewizora.
Klub zrzesza osoby w wieku 60+, młode duchem, które kochają podróże, lubią odkrywać i poznawać nowe miejsca związane z przyrodą, kulturą i sztuką.
Wspólnie odkrywamy piękne krajobrazy i fascynujące zabytki.

Dla kogo?

STAYING ALIVE AT 60+

Klub zrzesza osoby w wieku 60+, młode duchem, które kochają podróże, lubią odkrywać i poznawać nowe miejsca związane z przyrodą, kulturą i sztuką. Wspólnie odkrywamy piękne krajobrazy i fascynujące zabytki. Dzięki ciekawym wyjazdom krajoznawczo-wypoczynkowym, spotkaniom towarzyskim oraz integracyjnym ogniskom, piknikom czy wieczorkom tanecznym mile spędzamy czas i znajdujemy relaks i wytchnienie od codzienności. Szkolenia i warsztaty tematyczne mające wartość edukacyjną, wyposażają nas w ciekawą wiedzę i umiejętności, natomiast zajęcia kreatywne pomagają rozwinąć ukryte nieraz zdolności.

Dlaczego warto?

LIFE IS SHORT AND THE WORLD IS WIDE

Jest też czas na spotkania towarzyskie, by przy filiżance dobrej kawy czy herbaty wspólnie powspominać, obejrzeć zdjęcia, wymienić się wrażeniami i zaplanować kolejny wyjazd, gdyż nic tak nie odmładza jak marzenia, które wywołują błysk w oku i plany na przyszłość wynikające z chęci zobaczenia i doświadczenia czegoś nowego. Wspólnie można więcej, a podróże z wiekiem, jak wino, stają się coraz lepsze, gdyż podróżujemy bardziej świadomie, odpowiedzialnie, chłonąc każdy kolor, zapach i smak z otaczającego nas świata. A ten jest piękny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

50 stanów USA, 150 krajów, podróże na Marsa już wkrótce :)

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i o to by program był kreatywny, dopracowany w każdym szczególe, doskonały pod względem logistycznym i jakościowym. Jeśli chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę gdziekolwiek na świecie – to dobrze trafiliście. Mamy doświadczenie w realizacji podróżniczych marzeń na każdym z siedmiu kontynentów.

Wybierzcie tylko miejsce i czas, a my zrobimy resztę

Helikopter nad Wielkim Kanionem

Czy?

Spływ pontonem pod Wodospadem Iguana

Na obiad świnka morska

Czy?

Własnoręcznie złowionego rekina

Kopalnia srebra w Boliwii

Czy?

Szukanie złota na Alasce

Eksploracja dzikiej dżungli

Czy?

Palenie cygar skręconych przez Kubańczyków

Adventure awaits!