Peru – śladami Imperium Inków

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w sercu Ameryki Południowej. Odwiedzimy Peru, w którym zanurzymy się w bogactwie kultury, dziedzictwa historycznego i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Oto niektóre z powodów, dla których warto wybrac się z nami do Peru.

Odkryjemy Machu Picchu – jedno z największych archeologicznych arcydzieł świata, ukryte wśród andyjskich gór, które zachwyca mistyczną atmosferą i spektakularnymi widokami

Poznamy kolorowe Cusco – bramę do Machu Picchu. To fascynujące miasto pełne jest barwnych uliczek, historycznych zabytków i lokalnego rękodzieła.

Przeżyjemy niezapomnianą przygodę wędrując jednym z niezapomnianych szlaków prowadzących na Górę Tęczową. Mijając malownicze wioski będziemy podziwiać piękno górskich krajobrazów.

Odkryjemy różnorodność i bogactwo smaków peruwiańskiej kuchni i doświadczymy autentyczności peruwiańskiego życia.

 

Parki narodowe USA to wizytówka tego kraju a wycieczka do zachodnich parków narodowych zimą to niepowtarzalna okazja by docenić piękno tych miejsc w mniej znanej odsłonie. Kontrast czerwonych skał oprószonych białym pyłem na tle niebieskiego nieba robi wrażenie a każde z tych miejsc jest niepowtarzalne w swojej urodzie. Zobaczymy m. in. takie miejsca jak:

Wyjazd integracyjny z grupą Rek Travel.