Coś dla ciała, coś dla ducha – Jak pachnie bez…

1 dni
Plan podróży

Cena zawiera

spotkanie jest bezpłatne

Cena nie zawiera

  • dojazd własny
  • koszt posiłku w restauracji

Coś dla ciała, coś dla ducha – czyli jak pachnie bez
Zapraszamy na kolejne, wyjątkowe spotkanie w majowe, niedzielne popołudnie, gdzie połączymy przyjemność dla ciała z rozkoszą dla ducha!

To nasze drugie spotkanie z cyklu “Coś dla ciała, coś dla ducha”. Tym razem zapraszamy do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia w temacie jednych z najpiękniejszych wiosennych kwiatów – bzów. Co nas czeka? Obejrzymy festiwalową paradę, która maszeruje ulicami miasta w ramach festiwalu odbywającego się już od lat 30-tych minionego wieku. Odwiedzimy też park z krzewami bzów, klombami tulipanów i innych wiosennych kwiatów. Po tym, jak nacieszymy zmysły pięknymi zapachami, wybierzemy się na obiad by nakarmić też ciało i podzielić się wrażeniami.

 

Rozrywka

Seniorzy

Spotkanie


Plan podróży

1.dzień

„Coś dla ciała, coś dla ducha” to klubowe spotkanie towarzyskie, podczas którego połączymy przyjemność dla ciała z rozkoszą dla ducha!

Zapraszamy do wspólnego spędzenia popołudnia w majową niedzielę. Co zaplanowaliśmy?

Spotykamy się w Lombard w godzinach popołudniowych by obejrzeć paradę kończącą „Lilac Time” – kwitnący i pachnący bzami festiwal, który odbywa się w Lombard już od wielu lat. Potem pospacerujemy po parku. Są w nim ławki, ścieżki spacerowe i malownicze miejsca do fotografowania. I to, co najważniejsze – rośnie w nim mnóstwo bzów i jeszcze więcej tulipanów, więc zapewne zrobimy im wiele zdjęć : )

Na zakończenie usiądziemy przy restauracyjnym stoliku, by zjeść smaczny obiad i podzielić się wrażeniami.

Spotkanie przeznaczone jest dla Klubowiczów i jest bezpłatne.
Dojazd we własnym zakresie.
Koszt obiadu: własny (każdy płaci za siebie).

Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia – Małgorzata 773-777-7733 ext. 205

Kochasz kwiaty? Lubisz wędrówki po ogrodach botanicznych? Doceniasz przyrodę?
Wybierz się z nami do ogrodu botanicznego w Grand Rapids – szczegóły tutaj.

Sprawdź tutaj całą ofertę Klubu Golden Age Travel.

Coś dla ciała, coś dla ducha – Jak pachnie bez?

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).