Dzień Kobiet 2024

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $100

Cena zawiera

  • 6-godzinne przyjęcie
  • obiad (sałata, zupa, drugie danie z dwoma gatunkami mięsa, gorące danie jarskie, warzywa na gorąco, surówka)
  • lody na deser
  • napoje: kawa, herbata
  • słodki stół: ciastka, owoce
  • otwarty bar 5h (wliczony alkohol premium)
  • oprawa muzyczna
  • dekoracja sali
  • upominki dla kobiet

Cena nie zawiera

  • produktów i usług nie wymienionych w świadczeniach

Dzień Kobiet, obchodzony 8 marca, to czas refleksji nad rolą kobiet w społeczeństwie oraz do podkreślenia i docenienia ich znaczenia w różnych dziedzinach życia. Honorujemy osiągnięcia kobiet i solidaryzujemy się z nimi pamiętając, że wciąż borykają się one z różnymi wyzwaniami.

Rola kobiet na świecie jest niezwykle istotna i różnorodna. Kobiety pełnią kluczowe funkcje w rodzinach i różnych społecznościach odgrywając rolę matek, żon, kochanek, pracownic, naukowców czy polityków.

O kobietach napisano już wiele wierszy, na ich temat powstało wiele piosenek, artyści namalowali wiele obrazów a reżyserzy poświęcili im wiele filmów. Kobiety są wszechobecne: w sztuce, w filmie, w malarstwie, w muzyce, w literaturze, w polityce i świecie mody.

Dzień Kobiet swoją historią sięga podobno czasów starożytnych. Na przestrzeni dziejów różnie świętowano ten dzień. Dla przykładu, w komunistycznej Polsce popularnym prezentem były rajstopy, mydełko lub ręcznik i goździk, koniecznie łodygą do góry. Obecnie nie ma sztywnych ram co do idealnego prezentu.

Najważniejsza jest pamięć i docenienie kobiet w tym dniu dlatego zapraszamy do wspólnego świętowania.

 

Rozrywka

Seniorzy

Spotkanie

Zabawa taneczna


Plan podróży

1.dzień

Dzień Kobiet

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Będziemy celebrować siłę i niezwykłą rolę kobiet w społeczeństwie i, jak zawsze, będziemy się przy tym dobrze bawić.

W niedzielę, 10 marca, zapraszamy na godz. 15:oo do restauracji Jolly Inn ( 6501 W Irving Park Rd.,
Chicago, IL 60634). Będzie to okazja do towarzyskiego spotkania i świętowania kobiecości w najlepszym gronie; najlepszym, bo własnym, czyli nas – kobiet : )

Bądźcie z nami tego wieczoru. Czeka na nas smaczny obiad, wspólne śpiewanie i taneczny parkiet. Wierzymy, że to spotkanie będzie równie niezapomniane jak poprzednie.

P.S. Panowie bardzo mile widziani : ) a u Pań docenimy w ubiorze czerwień i róż : )

 

Całą ofertę Klubu Golden Age Travel można zobaczyć tutaj.

Dzień Kobiet 2024

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).