Spotkanie klubowe

1 dni
Plan podróży
  • wspomnienie i fotorelacja z wycieczek i spotkań zrealizowanych w pierwszym kwartale
  • oferta klubowa na kolejny kwartał – miesiące: kwiecień, maj, czerwiec
  • propozycje wyjazdowe na długi weekend majowy – Memorial Day weekend
  • sprawy bieżące

Plan podróży

1.dzień

Zapraszamy wszystkich członków Klubu GOLDEN AGE TRAVEL oraz osoby zainteresowane działalnością i przystąpieniem do Klubu na spotkanie klubowe w sobotę, 1 kwietnia o godz. 6 wieczorem. Spotkanie będzie mieć miejsce w kafeterii szkoły przy parafii św. Ferdynanda w Chicago.

Spotkanie ma charakter towarzyski. Przy kawie/herbacie i drobnym poczęstunku powspominamy dotychczasowe wycieczki i spotkania, wspólnie pooglądamy zdjęcia z kuligu, ogniska i zabawy karnawałowej. To również świetna okazja na integrację i poznanie nowych osób.

Zapoznamy się z ofertą przygotowaną na kolejne miesiące, a szczególnie na drugi kwartał 2023 roku, czyli miesiące: kwiecień, maj, czerwiec. Będzie można uzyskać więcej informacji na temat różnych wyjazdów, zapisać się na wybrane wycieczki lub spotkania oraz zapisać się do Klubu.

UWAGA! Spotkanie jest bezpłatne ale prosimy o kontakt z biurem w celu potwierdzenia obecności.

P.S. To nie jest PRIMA APRILIS : ))

2.dzień

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).