Walentynkowe malowanie z Dorotą Tomczyk

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $50

Cena zawiera

  • materiały malarskie
  • drobny poczęstunek
  • lekcja malowania
  • znakomita zabawa
  • świetna atmosfera
  • spotkanie towarzyskie z klubowymi znajomymi

Rozrywka


Jako, że w połowie lutego przypada walentynkowe święto, którego symbolem jest serce (w różnych odsłonach), rozgrzejemy Wasze serca (i wyobraźnię) podczas kolejnych warsztatów artystycznych.

Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Tomczyk, znaną w polonijnym środowisku artystką i autorką pięknych prac, m. in. aniołów. Te ostatnie mieliśmy okazje malować podczas poprzedniego spotkania. Tym razem, z racji zbliżającego się serduszkowego święta zmierzymy się z tematyką walentynkową. Spróbujemy swoich sił w nowej dziedzinie i poza malowaniem zastosujemy też inne techniki, w połączeniu z którymi nasze prace będą nie tylko ciekawe ale i niepowtarzalne.

Rękodzieło przeżywa prawdziwy renesans. Własnoręcznie wykonana praca to świetny pomysł na prezent dla bliskich jak również oryginalna dekoracja do własnego mieszkania. Ręcznie wykonane prace artystyczne to również nie tylko szansa na sprawdzenie swoich umiejętności, ale być może i na obudzenie nieodkrytych dotychczas talentów?
Spotkanie odbędzie się w godzinach popołudniowych. Miejsce i dokładna godzina będą podane bliżej terminu spotkania.


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).