Piknik Klubu Golden Age Travel 2024

1 dni
06-22-2024
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $30

Cena zawiera

  • Wynajęty pawilon nad jeziorkiem – miejsce tylko dla nas
  • Poczęstunek: kiełbasa na gorąco z dodatkami, burgery, napoje (woda, soda), itp.
  • Muzyka i atmosfera piknikowa : )

Cena nie zawiera

  • Produktów i usług nie zawartych w świadczeniach

Klubowy piknik na powitanie lata to świetna okazaja do spotkania towarzyskiego, oderwania się od codziennych obowiązków i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Będzie grillowane jedzenie, aromatyczna kiełbasa, soczyste burgery i zimne napoje, a wszystko to w atmosferze relaksu, muzyki i zabawy w przyjemnym miejscu nad jeziorkiem. Klubowy piknik to również możliwość nawiązania nowych znajomości wewnątrz Klubu, umocnienia zawartych już wcześniej klubowych relacji i zwiększenia integracji.

 

 

 

 

 

Rozrywka

Seniorzy

Spotkanie


Plan podróży

1.dzień

Piknik Klubu Golden Age Travel 2024

Kalendarzowe lato wypada w tym roku 20 czerwca i trwa do 22 września. Jest to okres, który jest ściśle związany z cyklem ruchu Ziemi wokół Słońca, co wpływa na długość dni oraz temperaturę otoczenia. W tym czasie możemy cieszyć się dłuższymi dniami, krótszymi nocami oraz cieplejszą pogodą, co z pewnością wykorzystamy. Na początek zapraszamy na klubowy piknik na powitanie lata.

Spotykamy się w sobotę, 22 czerwca w godzinach popołudniowych (orientacyjnie godz. 4 pm, ale będzie ona potwierdzona bliżej daty pikniku). Miejsce spotkania to Redmont Recreational Complex w Bensenville. Park ten jest położony nad jeziorkiem, które okala ścieżka spacerowa o długości 1.1 mili (1,8 km) idealna do joggingu, jazdy na rowerze lub spacerów wzdłuż jeziorka Redmont. W tych pięknych okolicznościach planujemy spędzić ze sobą sobotnie popołudnie i wieczór przy grillu i muzyce.

Wszystkich klubowiczów zainteresowanych udziałem zapraszam do kontaktu. Wierzymy, że będzie to wspaniała okazja do towarzyskiego spotkania, klubowej integracji, zawiązania nowych znajomości i rozmów twarzą w twarz, na które coraz częściej mniej czasu w naszym zabieganym świecie…

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Klubu Golden Age Travel.

 

Piknik Klubu Golden Age Travel 2024

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).