Tańczące konie, lodowe rzeźby i tradycyjny kulig czyli zima w Wisconsin 2024

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $125

Cena zawiera

  • przejazd minibusem lub autokarem na całej trasie wycieczki
  • opiekę polskiego przewodnika
  • ubezpieczenie zgodne z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • wyżywienia
  • kosztu biletów wstępu  – łącznie ok. $90 (spektakl “Dancing Horses”/Tańczące Konie, tradycyjny kulig saniami)

Zimowa wycieczka do Wisconsin to okazja do skorzystania z wyjątkowej oferty. Odkryjemy uroki zimowego Wisconsin, w którym magia zimy łaczy się z widowiskowym przedstawieniem w stylu Vegas, zimowym festiwalem Winterfest i rzeźbami ze śniegu oraz tradycyjnym kuligiem saniami.

Obejrzymy konkursowe rzeźby ze śniegu, prezentowane w ramach zimowego festiwalu Winterfest, które ożywają w zestawieniu zimowej przyrody z kreatywnością twórców.

Spektakl w stylu Vegas: “Dancing Horses” pozwoli nam zachwycić się niesamowitymi zdolnościami koni, harmonijnie połączonymi z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. To wyjątkowe doświadczenie rozgrzeje nas w zimowy dzień przed dalszymi atrakcjami.

Zimowy krajobraz Wisconsin nabierze jeszcze większego uroku podczas wieczornego kuligu tradycyjnymi saniami. Pieczona na ogniu kiełbasa, gorące napoje i dźwięki dzwonków sań stworza niepowtarzalną atmosferę.

Ta wycieczka zapewni niezapomniane wspomnienia zimowych chwil. Dołącz już teraz!


Plan podróży

1.dzień

Kulig w Wisconsin

Naszą wycieczkę rozpoczniemy zbiórką przed biurem Rek Travel (5825 W Irving Park Rd., Chicago, Il 60634), sprzed którego wyruszymy na północny-zachód w kierunku Lake Geneva.

To popularne miasteczko, pięknie położone nad jeziorem o tej samej nazwie, jest atrakcją turystyczną przez cały rok. W lecie przyciąga miłośników sportów wodnych i spokojnych spacerów wzdłuż jeziora, w zimie natomiast zachęca corocznymi pokazami rzeźb lodowych.

Na początek naszej wizyty w Lake Geneva wybierzemy się by podziwiać właśnie takie lodowe arcydzieła, które powstają w ramach Krajowych Mistrzostw Stanów Zjednoczonych w Rzeźbieniu w Śniegu. W lutym 2024 roku najbardziej utalentowane i najbardziej nagradzane zespoły będą ze sobą konkurować w tej dyscyplinie już po raz dwudziesty dziewiąty. Wydarzenie ma charakter konkursowy i jest częścią zimowego festiwalu Winterfest.

Następnie weźmiemy udział w przedstawieniu zrealizowanym w stylu Vegas. Dancing Horses/Tańczące Konie to niesamowite, przepięknie zrealizowane widowisko, które celebruje magię Świąt dzięki odpowiednio dobranej muzyce, przeróżnym efektom i sztuczkom konnym, akrobacjom i nie tylko. Utalentowany zespoł kreatywnych, artystycznych i technicznych specjalistów zapewni nam magiczne przeżycia i wspomnienia na długo.

Po południu czeka nas jedna z największonych atrakcji w sezonie zimowym, jaką jest tradycyjny kulig saniami. Wybierzemy się na niego wieczorem, co sprawi, że nasz kulig będzie niezapomnianą przygodą. Zaprzęg koni powiezie nas leśnymi szlakami, przy dźwiękach sań, wsród oświetlonych lampkami i światełkami drzew. Wcześniej usiądziemy przy ognisku by się rozgrzać i posmakować gorącej czekolady.

Wieczorem udamy się w drogę powrotną do Chicago. Szacowany czas powrotu to godziny wieczorne.

Tutaj znajdziesz inne propozycje ciekawych wycieczek.

 

Kulig

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).