Warsztaty artystyczne – ozdoby świąteczne

1 dni
Plan podróży
Cena $50

Cena zawiera

  • materiały i narzędzia potrzebne do przeprowadzenia warsztatów

Warsztaty artystyczne


Plan podróży

1.dzień

Idą święta, a okres Bożego Narodzenia to czas, w którym ogromną uwagę (i słusznie) przywiązujemy do przygotowania naszego domu do tych, bodaj najpiękniejszych, świąt w roku. Czas zatem pomyśleć nad nieszablonową dekoracją naszego domu lub mieszkania.

Własnoręcznie wykonane dekoracje wygrywają konkurencję z masową produkcją dostępną w sklepach. Mają w sobie dużo uroku, nawet jeśli nie są wykonane idealnie, tym bardziej, że nie o to chodzi w rękodziele by wszystkie egzemplarze były takie same, wszak to nie fabryczna produkcja, ale od serca i z sercem wykonane arcydzieło.

Zapraszamy na warsztaty artystyczne rękodzieła, podczas których wykorzystując różne materiały i stosując różne techniki stworzymy oryginalne i niespotykane ozdoby świąteczne, które z pewnością zachwycą nas samych jak i zaproszonych gości oraz wprowadzą do pomieszczenia dobrą energię i świąteczny klimat.

Warsztaty poprowadzi p. Dorota Tomczyk.
Miejsce spotkania: studio w Des Plaines
Sobota, 2 grudnia, godziny popołudniowe
(dokładna godzina spotkania będzie potwierdzona bliżej terminu spotkania)

 

Zdjęcia do inspiracji.

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).