Warsztaty artystyczne – stroiki i palmy wielkanocne

1 dni
Plan podróży
Cena $50

Cena zawiera

  • opiekę instruktora
  • materiały i narzędzia potrzebne do wykonania pracy
  • drobny poczęstunek

Cena nie zawiera

  • materiałów i usług nie wymienionych w świadczeniach

Dołącz do naszej twórczej grupy i odkryj z nami świat rękodzieła podczas niezwykłych warsztatów artystycznych. Razem będziemy tworzyć wyjątkowe dekoracje wielkanocne – piękne stroiki na stół z użyciem różnorodnych materiałów jak naturalne plastry drewna czy wydmuszki, które dodadzą stroikom autentycznego uroku.

Masz już stroik? Mamy dla Ciebie alternatywę. Wykonamy przepiękne, kolorowe palmy wielkanocne z własnoręcznie wykonanych kwiatów. Poznamy też tradycję wielkanocnych palm i dowiemy się, co symbolizują.

Nie przegap okazji, aby spędzić czas w przyjaznym towarzystwie rozwijając przy tym swoją pasję do rękodzieła i tworząc niepowtarzalne ozdoby wielkanocne, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej.

Rozrywka

Warsztaty artystyczne


Plan podróży

1.dzień

Warsztaty artystyczne

Warsztaty artystyczne – stroiki i palmy wielkanocne

 

Własnoręcznie wykonane stroiki wielkanocne nie tylko dodają wyjątkowego uroku naszemu mieszkaniu, ale także przynoszą satysfakcję z tworzenia czegoś pięknego własnymi rękami.

Pod opieką p. Doroty Tomczyk, mając dostęp do różnorodnych materiałów artystycznych, ponownie zanurzymy się w atmosferę rękodzieła.

Na marcowych warsztatach artystycznych stworzymy dekoracyjne stroiki wielkanocne, które dodadzą wiosennego, świątecznego wystroju naszemu wnętrzu oraz piękne palmy.

To doskonała okazja na spotkanie towarzyskie oraz sposób na wyrażenie swojej kreatywności i przygotowanie unikalnych ozdób na zbliżające się święta Wielkiej Nocy.

Dlaczego warto?

Mając pełną kontrolę nad wyborem kolorów i stylu, możemy dostosować swoje dzieła do reszty wnętrza, tworząc spójną i harmonijną atmosferę.

Ponadto, nasze stroiki i palmy są niezaprzeczalnie unikatowe. Nie znajdziemy takich samych w sklepach!

 

P.S. Bez względu na poziom doświadczenia, wszyscy uczestnicy znajdą coś dla siebie : )

(zdjęcia dla inspiracji)

 

 

Pełną ofertę wycieczek, spotkań i warsztatów organizowanych przez Golden Age Travel znajdziesz tutaj.

Warsztaty artystyczne – stroiki i palmy wielkanocne

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).