Warsztaty malarskie z Dorotą Tomczyk

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $50

Cena zawiera

  • materiały malarskie
  • drobny poczęstunek

Rozrywka


Artystyczne popołudnie z Dorotą Tomczyk, która w polonijnym środowisku znana jest jako autorka chicagowskich aniołów.

Podczas sobotniego spotkania podzieli się z nami swoim talentem w malowaniu farbami akrylowymi. Tym razem stworzymy niepowtarzalne prace o tematyce świątecznej na desce.

Ręcznie wykonane prace artystyczne to nie tylko szansa na sprawdzenie swoich umiejętności, ale być może i na obudzenie nieodkrytych dotychczas talentów.

Własnoręcznie wykonana praca to świetny pomysł na prezent dla bliskich jak również oryginalna dekoracja do własnego mieszkania.

Serdecznie zapraszamy: sobota, 3 grudnia, godz. 5 PM. 


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).