Warsztaty malowania i zdobienia kubków ceramicznych

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $40

Cena zawiera

  • wszystkie materiały
  • drobny poczęstunek

Rozrywka

Warsztaty artystyczne


Plan podróży

1.dzień

Warsztaty artystyczne z Dorotą Tomczyk

Są dni, w których nic nie zastąpi kubka pysznej kawy lub filiżanki aromatycznej herbaty. Taki relaks smakuje jednak najlepiej, gdy sączymy aromatyczny napój z niepowtarzalnej filiżanki lub unikatowego kubka. Jak to zrobić?

Kubki ręcznie malowane i zdobione to nasza kolejna propozycja na artystyczne popołudnie. Mamy już za sobą anioły malowane na desce, walentynkowe prace metodą decoupage i stroiki wielkanocne inspirowane naturą.

Czas na artystyczne zdobienie kuchennej ceramiki. W sobotnie popołudnie, korzystając z talentu i fachowej porady Doroty Tomczyk zamienimy przeciętne, nijakie przedmioty w małe dzieła sztuki. Powstanie oryginalny kubek oraz zestaw (kubek + talerzyk/spodeczek) zdobiony techniką marmurkową.

Serdecznie zapraszamy.
Kontakt i zapisy: 773-777-7733

Koszt: dla członków Klubu: $40, pozostałe osoby: $45
Miejsce i godzina warsztatów będa podane bliżej terminu spotkania.
Zdjęcia w galerii dla inspiracji.

2.dzień

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).