Warsztaty artystyczne – kartki świąteczne

1 dni
11-19-2023
Plan podróży
Cena $30

Cena zawiera

  • materiały i narzędzia potrzebne do przeprowadzenia warsztatów (papiery, tzw. skrapki, gotowe elementy o tematyce świątecznej, nożyczki, klej, kostki dystansowe, wstążki, itp.)
  • koperty do wykonanych kartek

Zapraszamy na kreatywne warsztaty artystyczne, na których stworzymy świateczne kartki, które podbiją serca ich adresatów.

  • spotkamy się z innymi kreatywnymi duszami
  • rozwiniemy artystyczne zdolności
  • poznamy nowe metody i techniki tworzenia kartek
  • podzielimy sie pomysłami i inspiracjami
  • stworzymy niepowtarzalne, oryginalne kartki, które wyrażają nasz twórczy duch i serce
  • spędzimy miło czas przy świątecznej muzyce

warsztaty artystyczne


Plan podróży

1.dzień

Warsztaty artystyczne kartki świąteczne

Zapraszamy na kolejne warsztaty artystyczne – tym razem w roli głównej kartki świateczne

Jeśli wydaje Wam się, że wysyłanie kartek świątecznych odeszło już do lamusa to jesteście w błędzie. Rękodzieło przeżywa prawdziwy renesans a ręcznie wykonana kartka, w wykonanie której wkładamy swój wysiłek i czas, jest oryginalna i więcej warta niż elektroniczna wiadomość z życzeniami.

W zabieganej codzienności i wirze świątecznych przygotowań otrzymanie ręcznie zrobionej kartki ma dodatkową wartość. Pokazuje, że zależy nam na adresacie, wyjątkowej osobie, której nie zbywamy gotowcem ze sklepu z wydrukowanymi już nawet za nas życzeniami.

Zapraszamy na kreatywne warsztaty robienia kartek okolicznościowych. Wysyłanie kartek świątecznych to stara tradycja a zbliżające się święta to doskonała okazja do wykonania oryginalnych kartek z życzeniami z możliwością wysłania lub dołączenia ich do fantazyjnie zapakowanego prezentu.

Wykorzystamy różne materiały i techniki, nauczymy się kompozycji i dobierania dodatków oraz poznamy różne style kartek okolicznościowych.

Miejsce (okolica biura Rek Travel) i godzina spotkania będa podane bliżej terminu spotkania.

(Zdjęcia do inspiracji)

 

Zobacz również: Warsztaty artystyczne – stroiki świąteczne

Więcej ofert znajdziesz tutaj.

2.dzień

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).