Christmas Dinner – klubowe spotkanie opłatkowe

1 dni
12-17-2023
Plan podróży
Cena $30

Cena zawiera

  • poczęstunek wigilijny
  • słodki stół

spotkanie


Plan podróży

1.dzień

Szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia…

Zapraszamy wszystkich członków Klubu Podróżnika Złotego Wieku GOLDEN AGE TRAVEL na przedświąteczne spotkanie, które odbędzie się 17 grudnia 2023 roku o godzinie 2 po południu w sali bankietowej O’Hare Tech Center w Schiller Park.

To jedna z niewielu okazji w roku, by spotkać się wspólnie w tak licznym gronie i powspominać mijający rok. Spotkanie umili nam wigilijny poczęstunek. W świątecznej atmosferze złożymy sobie życzenia, połamiemy się opłatkiem i zaśpiewamy kolędy.

Miejsce spotkania:
O’Hare Tech Center
9950 Lawrence Ave
Schiller Park, IL 60176
godz. 2 PM (do potwierdzenia)

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Spotkanie informacyjne

N/A 1 dzień 01-21-2024

Zabawa Andrzejkowa

$100 1 dzień 11-25-2023
Pokaż wszystkie wycieczki 15